Śniadanie w kinie z Pajacykiem i Polską Akcją Humanitarną

17. października razem z Kasią z bloga Wszędobylskie miałyśmy przyjemność przygotowywać śniadanie w kinie Kika. Okazja była wyjątkowa, dokładnie 17. października cały świat obchodzi Światowy Dzień Walki z Ubóstwem. To dobry czas, aby zwolnić na chwilę i przyjrzeć się owemu problemowi. Gościem specjalnym tego spotkania  była Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej.  z ogromnym zaangażowaniem opowiedziała nam o działalności PAH-u oraz o tym jak możemy dołączyć się do wspierania najbardziej potrzebujących. Jej krótkie wystąpienie uświadomiło nam, jak niewiele potrzeba, aby pomóc innym.

Rozmową towarzyszyło oczywiście jedzenie. Tym razem przygotowałyśmy ciasteczka owsiane z Pajacykiem, muffinki na słodko i na wytrawnie oraz kanapki kolorowymi pastami. 

Po śniadaniu przyszedł czas na film – ,, Życzymy Państwu smacznego”. To dokument, który każdy powinien obejrzeć. Znakomicie pokazuje jak wygląda współczesny przemysł spożywczy, jak, gdzie i w jakich warunkach produkuje się żywność. 

To było naprawdę pouczające i wartościowe spotkanie. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim gościom i organizatorom. 

Na koniec chciałabym Was serdecznie zachęcić do wsparcia. Wystarczy naprawdę niewiele, aby pomóc bliźnim. Poniżej zamieściłam grafiki, które pokazują jak można wspierać owe organizacje. 

Pajacyk

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:
Subskrybuj
Facebook
Google+
http://wzielonejkuchni.com/2014/10/sniadanie-w-kinie-z-pajacykiem-i-polska/
Twitter
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *