Ulubieńcy miesiąca – LUTY!

To nie był najlepszy miesiąc. Luty ma tylko 28 dni, a ja praktycznie 20 dni byłam chora… Ciągłe antybiotyki, lekarstwa, osłabienie i totalne zniechęcenia do wszystkiego… Dlatego luty minął mi pod znakiem seriali, filmów, książek i gier.


 
ULUBIONY SERIAL:

W tym miesiącu cierpiałam na nadmiar wolnego czasu, w związku z tym nadrobiłam serialowe zaległości. Ulubionym serialem został: House of cards. Serial polityczny, pełen intryg, zagadek, trzymający w napięciu. Serial ma 3 sezony ( sezon trzeci rozpoczął się od 27.02). W każdym sezonie jest 13 odcinków, które trwają mniej więcej 1h. Ja oczywiście pochłonęłam dwa sezony w dwa dni i czekam teraz na cały sezon 3 😉

 

 
ULUBIONA KSIĄŻKA:
,,Opanuj swój metabolizm” J. Michaels. Bardzo lubię i cenię Jillian za jej przemianę, wiedzę, podejście do życia, a także umiejętności motywacyjne. W tej książce na swoim własnym przykładzie pokazuje nam co zrobić, aby usprawnić nasz metabolizm, a tym samym poprawić zdrowie i samopoczucie.

ULUBIONY SKECZ:

Podobno śmiech ma właściwości lecznicze. Dlatego, do kuracji antybiotykowej dołączyłam leczenie przez śmiech. A oto mój ulubiony skecz 🙂 

 

ULUBIONY BLOG:


FITLOVIN – blog o zdrowym stylu życia, zdrowym odżywianiu i  aktywności fizycznej. Znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji, wiedzy oraz ciekawych przepisów.

ULUBIONE DANIE:

W tym miesiącu zdecydowanie wygrał Sernik bezglutenowy 🙂 Na pewno na stałe zagości w moim menu 🙂

 

ULUBIONY PRODUKT:

Herbatka z ostroplestu plamistego. Ostropest plamisty to roślina, która ma zbawienny wpływ na naszą wątrobę. Przez tę niekończącą się kurację antybiotykową, czas na oczyszczenie organizmu.

Mam nadzieję, że marzec będzie lepszy i bardziej aktywny 🙂

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:
Subskrybuj
Facebook
Google+
http://wzielonejkuchni.com/2015/03/ulubiency-miesiaca-luty/
Twitter
Pinterest

3 thoughts on “Ulubieńcy miesiąca – LUTY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *