Po prostu Nigella. Recenzja książki.

,,Po prostu Nigella” to kolejna propozycja książkowa słynnej Nigelli Lawson. Myślę, że tej postaci nie trzeba nikomu przedstawiać. Nigella  za sprawą telewizyjnych programów, zyskała niemałą popularność wśród miłośniczek gotowania. Czym zawdzięcza swój sukces? Do mnie przemawia przede wszystkim jej naturalność, uczucie jakie wkłada w przygotowanie potraw oraz sposób w jaki opowiada swoim widzom o jedzeniu i gotowaniu.
Nigella ze swojego słownika wykreśliła słowo dieta. Dlatego nie znajdziesz u niej niskotłuszczowych zamienników tradycyjnych potraw. Czasem przeraża mnie ilość tłuszczu i cukru, które lądują w jej potrawach, ale i tak ją uwielbiam 😉
W najnowszej książce, tak jak w pozostałych propozycjach, znajdziecie mnóstwo przepisów na proste, sycące potrawy dla każdego i na każdą porę dnia. Są tutaj propozycje dla wegetarian, mięsożerców i miłośników słodkości. Znajdziecie tutaj także pomysł na szybką kolację, czy też ciekawe pomysły na przyjęcie.
Poza przepisami autorka do każdego przepisu dokłada ciekawą opowieść o danej potrawie, a także porady jak przechowywać lub mrozić danie.
 Myślę, że to świetna propozycja dla każdego miłośnika kuchni 🙂
Wydawnictwo: Filo
Cena: 69,90 zł

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:
Subskrybuj
Facebook
Google+
https://wzielonejkuchni.com/2016/01/po-prostu-nigella-recenzja-ksiazki/
Twitter
Pinterest

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *