Jednym z moich postanowień noworocznych jest aktywność fizyczna. W tym roku chciałabym spróbować czegoś nowego. Na pierwszy rzut idzie CrossFit 🙂 Wszystko przez prezent, który dostałam pod choinkę – książkę ,,Sprawność. Siła. Witalność. Jak CrossFit zmienił moje życie”
Jest to niezwykle inspirująca opowieść o pasji, powrocie do zdrowia oraz zmianie życia, która dokonuje się poprzez sport. Jest to historia wieloletniego biegacza (maraton w 2:38), triatlonisty, który
doprowadziwszy się na granicę kalectwa postanawia dać sobie ostatnią
szansę i… Zapisuje się na CrossFit. Brzmi dość dziwnie, kto normalny próbuje wyleczyć się za pomocą tak ciężkiego i wymagającego sportu? Choć wydaje się to absurdalne, jak dowiadujemy się z książki, to działa. 
W tę historię autor wplata całą filozofię crossfitu, którą poznaje razem z nami. Dowiadujemy się czym jest ten sport,  jak powstał oraz jakie są jego zasady. Dodatkowo otrzymujemy informację o żywieniu dostosowanym do treningów, planach treningowych, czy też sposobach zapobieganiu kontuzjom. 
Przyznam, że to jedna z najlepszych książek o sporcie jaką czytałam. Napisana jest żywym i prostym językiem, pełna jest emocji oraz pasji. Co najważniejsze, jest w pełni prawdziwa. To dzięki niej zdecydowałam się na zakup karnetu na CrossFit 🙂 Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego to propozycja dla Was 🙂
Cena: 34,90zł

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *