Dieta oczyszczająca jelita. Recenzja książki.

Opowiem Wam dziś trochę o kolejnej książce o zdrowiu, a dokładnie o zdrowym odżywianiu. Dieta oczyszczająca jelita autorstwa Alejandra Jungera to autorski program oczyszczający, którego celem jest poprawa jakości naszego życia oraz zdrowia. 
Autor posługując się własną historią życiową pokazuje nam jaki wpływ ma przetworzone jedzenie oraz stresujący tryb życia na organizm. Na przykładzie własnego organizmu próbuje pokazać czytelnikowi jak działa układ pokarmowy, w jaki sposób każda nasza decyzja wpływa na jego funkcjonowanie, a także w jaki sposób niszczymy swój system pokarmowy. 
Książka została podzielona na siedem rozdziałów. Początkowe rozdziały wprowadzają nas w filozofię programu, który proponuje nam autor. Dowiadujemy się jak powstał program Clean Gut, jakie są jego główne założenia oraz dla kogo przede wszystkim jest on dedykowany. 
W kolejnej części autor prezentuje główne założenia swojego programu oraz opinie osób, które stosowały dietę oczyszczającą jelita. Na koniec autor zamieszcza zbiór przepisów, które mają pomóc nam przetrwać 28 dniowy program oczyszczania. 
Przyznam, że książka bardzo mnie zaciekawiła. Od jakiegoś czasu interesuję się jelitami oraz staram się zadbać o ich kondycję. Dlatego z ogromnym zaciekawieniem podeszłam do tej książki. Planuję także przetestowanie programu oczyszczającego. 
Polecam książkę wszystkim osobom zainteresowanym zdrowym odżywianiem. Na pewno Was zainteresuje ta pozycja 🙂 A jeśli chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących programu Clean Gut to zapraszam na stronę internetową http://dietaclean.pl/.


WYDAWNICTWO: Laurum
CENA: 39,90 zł
Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *