Zakupy to słowo, które wywołuje dużo emocji. Z jednej strony radość związaną z nabywaniem nowych rzeczy, a z drugiej strony to kolejki, gonitwa po sklepie, tłumy i … strata czasu. I teraz jeszcze niehandlowe niedziele, które potęgują negatywne aspekty zakupów. Cóż wyjścia nie ma, jeść musimy, więc zakupy trzeba także zrobić.
Na szczęście jest Internet i e-commerce 😉

Niech żyje e-commerce

Od jakiegoś czasu jestem ogromna fanką zakupów internetowych. W ten sposób kupuję już prawie wszystko: począwszy od książek, ubrań, aż po artykuły spożywcze. Nie będę ukrywać to ogromna oszczędność czasu, ale także i nerwów. W sklepie internetowym możemy na spokojnie wybrać produkty, które nas interesują, przy tym nie musimy biegać po całym sklepie i ich szukać. Z łatwością możemy także sprawdzić skład produktów, czy też porównać ich ceny. A to wszystko zrobimy bez wychodzenia z łóżka 🙂

Gdzie robię zakupy? Sklep bee.pl

O swoich ulubionych sklepach internetowych już Wam kiedyś opowiadałam, dziś chciałam podzielić się z Wami moim najnowszym odkryciem – bee.pl. To jedno z miejsc, w którym zaopatruję się w żywność 🙂 Uwielbiam ich za szeroki asortyment produktów (znajdziecie tutaj cały wachlarz zdrowych produktów spożywczych, kawy, herbaty, a także książki, kosmetyki, rzeczy do domu oraz żywność dla zwierząt) oraz niskie ceny. Co dla mnie istotne, również posiadają również kilka opcji zapłaty i dostawy, która również odbyła się w ekspresowym tempie.

Co kupiłam?

Ostatnie zamówienie to uzupełnianie zapasów spożywczych. Wybrałam produkty, których używam na co dzień, jednak wybrałam producentów, których jeszcze nie testowałam. Zamówiłam:

  • olej kokosowy oraz pasę orzechową od firmy Targroch,
  • napój kokosowy z firmy Naturo (nowość w mojej kuchni),
  • makaron z zielonego groszku (również nowość)
  • len złoty oraz kaszę jaglaną z firmy Biolife,
  • mleko jaglane z Natumi,
  • mleko kokosowe z Cocomi,
  • mąkę z płaskurki z BioPlanet
  • tahini z Primaeco.

Gdzie robię zakupy? Sklep bee.pl

Dodatkowo otrzymałam piękny prezent – błyszczyk w formie pszczółki i słoiczka miodu 🙂 Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia.

Gdzie robię zakupy? Sklep bee.pl

Co ważne, paczka była bardzo dobrze zapakowana, nic się nie rozwaliło ani nie potłukło.

Jeśli tak jak ja lubicie zakupy internetowe, serdecznie polecam bee.pl 🙂

Buziaki,

Angelika

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *