Mam dla Was mały prezent z okazji nowego miesiąca – Śniadaniowe inspiracje – Darmowy eBook! Znudziły Wam się Wasze codzienne śniadania? Czas na coś nowego 🙂

Wrzesień to taki mały styczeń. Po wakacyjnej przerwie wracamy do codziennych obowiązków, zapominamy powoli o plażowaniu, a skupiamy się raczej na nowych celach i projektach. Może czasem nawet zmęczeni jesteśmy już tym luzem i gdzieś w głębi tęsknimy za codzienną rutyną.

Dodatkowo wrzesień to czas postanowień.  W sieci pojawiają się wyzwania mające na celu poprawę odżywiania, czy też naukę nowych, zdrowych nawyków. Niektórzy decydują się na miesiąc bez słodyczy, inni na jedzenie większej ilości warzyw, czy też regularniejsze odżywianie.

Ja nie będę proponować Wam żadnych wyzwań, ale chciałam zachęcić Was do przeproszenia się ze śniadaniami 🙂 Wiem, że niestety nie wszyscy po nie sięgają, a szkoda, bo pomijając kwestie zdrowotne, śniadania mogą być taką chwilą dla nas, dobrym rozpoczęciem dnia.

Śniadanie – dobry początek dnia

Podobno to jak zaczynamy dzień ma duży wpływ na to jak wygląda dalsza jego część. Jeśli już od rana nerwowo biegamy po mieszkaniu, spieszymy się, denerwujemy to jest duża szansa, że dalsza część dnia nie będzie lepsza.

Jednak jeśli poświęcimy chociaż te 20 – 30 minut na spokojne, powolne wejście w nowy dzień to na pewno będzie on lepszy, a my naładowani pozytywną energią będziemy szczęśliwsi i bardziej produktywni.

Dlatego chciałam przekonać Was, że śniadania są ważne.

Śniadaniowe inspiracje – Darmowy eBook!

Z tej okazji przygotowałam dla Was mini eBook z 9 przepisami na pyszne śniadania. Znajdziecie tutaj coś na słodki i wytrawny początek dnia. Propozycje dla osób na diecie tradycyjnej, ale także opcje wegetariańskie i wegańskie. Dodatkowo wszystkie przepisy opatrzone są informacją o wartościach odżywczych.

Aby pobrać eBooka wystarczy, że zapiszesz się na mój newsletter, za pomocą którego w przyszłości będę przesyłać Ci kolejne porcje zdrowych i smacznych przepisów 🙂

Śniadaniowe inspiracje - Darmowy eBook!Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij: