W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli potrzebujesz wsparcia w dziedzinie social mediów oraz grafiki to dobrze trafiłeś/aś 🙂

Możesz cieszyć się projektowaniem treści

Moją misją jest pokazanie, że projektowanie grafik może być łatwe, a nawet przyjemne. Co ważne, nie musisz być do tego projektantem. Wystarczy trochę czasu, zaangażowania i odpowiednich zasobów. I dzięki będziesz mógł/a tworzyć samodzielnie wszelakie grafiki.

Nie wiesz od czego zacząć ? Pozwól że ci pomogę:

→  Wiedza to potęga! Na moim instagramowym kanale oraz na blogu regularnie pokazuję Wam inspiracje oraz tutoriale, które mają ułatwić Wam projektowanie.

→ Potrzebujesz nauczyć się obsługi Canvy? W moim sklepie znajdziesz nagranie webinaru, podczas którego bardzo szczegółowo omawiam to narzędzie.

Chcesz nauczyć się jak tworzyć samodzielnie grafiki na Instagram? Jestem w trakcie tworzenia kursu ,,Ogarnij Insta w Canvie”. Tam wszystko szczegółowo Ci pokażę 🙂 Już niedługo podam Ci więcej szczegółów.

Życzyę Ci dużo radości i sukcesów. Nawet jeśli coś nie działa tak dobrze jak sobie tego żyszycz to nie zniechęcaj się, po prostu próbuj, testuj i nie poddawaj się. Żaden mistrz nie spadł jeszcze z nieba, mistrzem zostajemy, gdy wytrwale dążymy do celu. 

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz mi coś powiedzieć, wyślij mi wiadomość na Instagramie. Czekam na kontakt z Tobą.

Print Friendly, PDF & Email