Magia słów. Recenzja książki.

Jak już zapewne wiecie, od września rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku Marketing internetowy. Już od jakiegoś czasu o nich marzyłam, aż w końcu się udało – zdążyłam z rejestracją i od 23. września rozpoczęłam naukę 🙂 Jak na razie jestem ogromnie zafascynowana nie tylko osobami prowadzącymi zajęcia, ale również omawianym materiałem. To ciekawe, jak pod wpływem kilku prezentacji, dyskusji, wymiany poglądów może nam się zmienić pogląd na rzeczywistość, jak możemy zacząć dostrzegać coś, co do tej pory było dla nas niewidzialne.

Rozpisałam się, a przecież nie o tym miałam dziś opowiadać 🙂 Dziś będzie recenzja książki ,,Magia słów. Jak pisać teksty, które porwą tłumy” autorstwa Joanny Wryczy – Bekier. Jest to książka z nowej, nieporuszanej wcześniej tutaj na blogu tematyki.

Polecam ją przede wszystkim osobom zainteresowanym copywritingiem, ale także osobom, które chciałyby pisać lepsze maile, ciekawsze teksty naukowe, czy też artykułu lub slogany reklamowe. Książka w zabawny sposób pokazuje nam jak dzielić się swoimi przemyśleniami z czytelnikami, jak ich wzruszyć, czy też rozbawić lub wzruszyć. Autorka dzieli się z nami wieloma poradami, które mają nam pomóc pisać tak, żeby innni nie chcieli oderwać się od naszych prac.

Dodatkowo znajdziemy tutaj również kilka ciekawych lekcji od wielkich mistrzów: Iana Fleminga, Ernesta Hemingwaya, braci Grimm, czy też Agathy Christie i … van Gogha 🙂

I co najważniejsze: książkę naprawdę przyjemnie się czyta 🙂 Nie jest to nudny podręcznik, lecz wciągająca opowieść, którą czytamy bez wythnienia, aż do ostatniej strony.

Jeśli choć trochę zaciekawiła Was ta pozycja to zapraszam również na bloga autorki: Poradnik pisania 🙂

Wydawnictwo: Onepress

Cena: 39,90 zł

Print Friendly, PDF & Email
Udostępnij:
Subskrybuj
Facebook
Google+
https://wzielonejkuchni.com/2017/10/magia-slow-recenzja-ksiazki/
Twitter
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *